NÁŠ PŘÍBĚH

FAMILY-FRIENDLY

Někteří z Vás nám kladou otázku:

"Další restaurace? Co ještě nám vlastně můžete nabídnout?"A my přicházíme s jednoduchou odpovědí: "Chybělo nám něco, s čím si budeme moci vyhrát a nedržet se žádných pravidel. LIKE - IT je restaurace bez určitého zaměření. Chceme aby se u nás našel každý a to od milovníků snídaní a pozdních brunchů po večerní labužníky, kteří si chtějí dopřát sklenku dobrého vína."Nabízíme Vám útulné místo kde se o Vás dobře postaráme a překvapíme zase něčím novým a jiným, a nebo naopak najdete i to, co máte tak rádi a dobře to znáte. 

VELKÝ DĚTSKÝ KOUTEK 

Ano, mysleli jsme i na Vás - rodiče.

Víme jak těžké je zabavit děti v restauracích, věřte však, že u nás "zapomenete" že jste s dětmi vůbec přišli. Náš dětský koutek zabaví Vaše miláčky i na několik hodin.

PIZZA Z PECE NA DŘEVO

Není pizza, jako pizza! Tento italský pokrm Vám představovat nemusíme, co však chceme zmínit je jeho příprava. To že používáme ty nejkvalitnější suroviny a nechaváme těsto zrát, aby bylo co nejlepší, to není až tak neobvyklé. Čím je teda naše pizza jiná, lepší, výjimečná? Pečeme ji tak, jako to dělali naši předci - V PECI NA DŘEVO. Nejen že tento způsob v sobě skrývá tradici a úžasnou atmosféru, ale chuť pizzy je díky tomu nezaměnitelná. Pizza nemá tendenci se vysoušet, jelikož je obklopená ze všech stran horkým vzduchem a rozpálené dřevo jí předá tu neodolatelnou vůni. Nevěříte? Přijďte se přesvědčit sami.